Struktura firmy

STRUKTURA FIRMY
Dział firmy telefon email
Dyrektor handlowy Robert Gądek 506 004 034 r.gadek@galicja-tymbark.pl
Księgowość Krystyna Urbańska 506 004 014 k.urbanska@galicja-tymbark.pl
Kadry Adriana Nosal 506 004 021 a.nosal@galicja-tymbark.pl
Biuro obsługi Klienta 506 004 010 506 004 011 nowysacz@galicja-tymbark.pl
Rozliczenia opakowań Krystyna Nosal 506 004 027 k.nosal@galicja-tymbark.pl
Dział zaopatrzenia Grzegorz Czapliński 506 004 049 g.czaplinski@galicja-tymbark.pl
Brand Manager (opiekunowie produktów):
WODY i NAPOJE: , Pepsi, Piwniczanka, Muszynianka, Cisowianka, Oshee, Fritolay, Silio.
PIWO: Pilsvar Grybów, Browars Limanowa, Kultowy Browar Staropolski
Mariusz Piotrowski 506 004 048 m.piotrowski@galicja-tymbark.pl
MASPEX: Mokre, Suche, Lubella, Agros, Horeca, Rodowita, Czaniecki,
PIWO: Carlsberg, Vanpur.
Robert Gądek 506 004 034 r.gadek@galicja-tymbark.pl
PIWO: Grupa Żywiec, Kompania Piwowarska, Sulimar, Perła,
INNE: Żywiec-Zdrój, Nałeczowianka, Ustronianka, Hoop, Red Bull, Jurajska.
Anna Kopeć 506 004 012 a.kopec@galicja-tymbark.pl
ALKOHOL MOCNY i WINO
WODY i NAPOJE: Coca-Cola, Foodcare, Kryniczanka, Wysowianka.
Tadeusz Piszczek 506 004 076 t.piszczek@galicja-tymbark.pl
INNE: Konpack, Primart, Jura, Mlekovita, Hellena. Marzena Wojtaczka 506 004 090 m.wojtaczka@galicja-tymbark.pl
Kierownik Logistyki Andrzej Pałka 506 004 015 a.palka@galicja-tymbark.pl
Dział IT i Analiz Iwona Michalik 506 004 096 i.michalik@galicja-tymbark.pl